top of page
Marble Surface

HAKKINDA

1984 den beri hizmet veren şirketimiz tarım ve hayvancılık alanında son teknolojiden yararlanarak hizmet vermektedir. Hayvancılık konusunda kuşaktan kuşağa aktarılan bilgi ve tecrübelerimizle üretime katkı sağlamaktayız. Hayvancılık sektöründe bilim ile uygulama arasında köprü olmayı hedefleyen bir grubuz. Hayvansal üretim ile ilgili  besi, yerli ve ithal canlı hayvan tedariği, kaba yem satışı, özel kesif yem ,yem katkıları satışı gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Silajlık mısır, yonca, baklagil yem bitkileri gibi ürünlerin alım ,paketleme ve satışı konusunda hizmet vermekteyiz.

            Ankara ili Akyurt ilçesinde bulunan modern besi çiftliğimiz ile hayvancılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Modern besi tesisimiz ile sağlıklı besi danalarını şeffaf, hızlı ve kaliteli hizmet ile et sektörüyle buluşturmayı hedeflemekteyiz. Firma olarak sadece kendi bilgi birikimimiz  ile yetinmemekteyiz. Bu konularda uzmanlaşmış yurtiçi ve yurtdışı kuruluş ve firmalardan yararlanmakta ve hayvancılık adına ulaşılmış en modern bilgileri de sürekli olarak sağlamaktayız.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde değişen teknoloji ve profesyonel ekip eşliğinde, ürün kalitesi ve verimliliğinden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır.

bottom of page